نود 32 اسمارت سکوریتی عصر ایست نود 32 اسمارت سکوریتی عصر ایست

در عصر ایست هدف ما ارائه خدمات و پشتیبانی با کیفیت تر و ارزانتر و سریعتر جهت آپدیت آنتی ویروس نود ۳۲ یا ایست اسمارت سکوریتی شما است.

بنده سعید اسحاق زاده کارشناس رشته فناوری اطلاعات (IT) و مدیریت وب سایت عصر ایست هستم.

سعید اسحاق زاده کارشناس آی تی

وب سایت های عصر اینفو و سئو ۶ نیز از دیگر وب سایت های تحت مدیریت بنده است.

عصر ایست با این امید و انگیزه که بتواند خیال تمام کاربران ایرانی را از آپدیت آنتی ویروس ایست راحت کند وارد عرصه رقابت شد و از ابتدای سال ۱۳۹۳ فروشگاه آنلاین اکانت های نود ۳۲ و اسمارت سکوریتی در آن راه اندازی گردید.

بنده با پشتوانه ۱۰ ساله در کار با آنتی ویروس اسمارت سکوریتی و ویروس کشی و آشنایی با ویروس های مختلف و آنتی ویروس های مختلف و تسلط کامل به عیب یابی سیستم عامل ویندوز در ابتدا با نیت آموزش کاربران جهت آپدیت صحیح آنتی ویروسشان و رفع ایرادات به وجود آمده پس از حذف ویروس ها در ۱۶ دیماه ۱۳۹۲ این وب سایت را راه اندازی کردم.

اولین محصول بنده جهت آپدیت کاربران، آپدیت بدون وبگردی بود که خوب در این روش با استفاده از تنظیمات آنتی ویروس و وارد کردن آن به آنتی ویروس کاربران می توانستند بدون گشتن ساعتها به دنبال یک یوزرنیم و پسورد آنتی ویروسشان را آپدیت کنند.


که خوب این روش برای اولین بار در ایران توسط عصر ایست معرفی شد، اما بنا به ایراداتی که وجود داشت و آنتی ویروس به صورت کامل آپدیت نمی شد و باز هم خطراتی کامپیوتر های کاربران را تحدید می کرد و پس از گذشت چند سال توانستیم با احداث یک سرور اختصاصی قدرتمند که آپدیت های آن کاملترین آپدیت های موجود از آنتی ویروس هست کار خود را از سر بگیریم (که البته برای تحقق این مهم فروش خود را حدود ۶ ماه به طور کامل قطع کردیم تا تست های این سرور انجام شود.).

در فیلم سرعت آپدیت اکانت های ما را از سرور اختصاصی ما می بینید :

هم اکنون نیز با محصول جدید خود یعنی اکانت های سرور اختصاصی خود که می توانند سرعتی حداقل ۲ برابر سرعت سرور های دیگر را به شما ارائه دهند کار خدمت دهی به شما عزیزان را ادامه می دهیم.
عصر ایست تنها فروشگاه دارای ای نماد دوستاره و فعال در زمینه نود ۳۲ در ایران است که با کادری مجرب و پشتوانه بیش از ده سال فعالیت در زمینه آنتی ویروس توانسته تمام گواهی های لازم جهت راه اندازی یک فروشگاه امن را بگیرید و از اطلاعات کاربران خود محافظت کند.

عصر ایست با پروتکل امن HTTPS امنیت اطلاعات وارد شده توسط کاربران را تضمین میکند و ای نماد زیر نیز اثبات این ادعاست.

دسته :


برچسب ها :

تاریخ : ۱۵ فروردین ۹۵ ساعت : ۱:۱۰ ب٫ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

طراحی شده توسط : عصر اطلاعات تاسیس : 18 اسفند 1391